První čtrnáct prosincových dní probíhala na blogu předvánoční soutěž. Je mi milou ctí oznámit vítěze a které knihy si zvolili. Všechny tři odměněné vylosovala pod přísným dozorem maminky a tatínka naše dcera. Šťastlivci tedy jsou:

  1. Lor z Tyrkysové knihovničky, která si vybrala Amatéra a Münsterův případ.
  2. Jana Tobíková, za kterou poputuje To chce zloděje.
  3. Katka ze Zajímavých knih, na kterou „zbyla“ Mateřská, ale určitě né dovolená.

Vyvoleným moc a moc gratuluji. V tuto chvíli jsou knížky už na cestě. Poražení nesmutněte, zase nějakou soutěž vymyslím.

vyvoleni

Losování pro nás bylo adrenalinovou záležitostí. Zaměstnala jsem celou rodinu. Dcerka losovala, muž fotil a já jsem dirigovala. Jako důkaz místo slibů jsem vám chtěla předložit kvalitní fotografie. Muž dostal jasné instrukce – ať jí není vidět do obličeje, je to ostré a hlavně rychlé, protože už chtěla jít spát. Realita byla ovšem jiná – večer už špatné světlo, děcko mrské, vypáčit od ní zpátky lístečky chtělo také umění. Nicméně musím říct, že losovací zařízení ji zabavilo ještě dneska. Fotky jsou jaké jsou a vy alespoň víte, proč nemám instagramový účet a blog zavalený krásnými momentkami s knihami. Prostě se mi s tím nechce „crcat“ a obdivuju všechny, co mají pro focení buňky.

losovani-1

losovani-2

Celá soutěž byla pro mne trošku stresující a velmi obohacující a zpestřující. Ověřila jsem si, zda vše šlape jak má. Zjistila jsem, že jsem celou dobu měla špatně nastavené komentáře a mnoha lidem nešly vkládat. To je však opraveno. Jen teď zjistit, co si počít s tím spamem, který nějak zjistil, že „Iris“ padla.

cc by flickr/Cristian Bortes

cc by flickr/Cristian Bortes

Do Vánoc bych chtěla ještě nějakou tu recenzi stihnout. Ale domácí, mateřské a manželské povinnosti volají. Takže využiji místa a času, abych vám všem popřála krásné svátky plné pohody, smíchu, lásky, zázraků, dobrých knih a splněných přání. A dobrot samozřejmě. Šťastné a veselé Vánoce všem!

PS: Bacha na kosti.