"Let the Words Carry You Away..."

Biography


Pseudonym: Channach
Jméno a příjmení: Hana Láryšová
Stránka Channach na Facebooku, Twitteru,GoodreadsDatabázi knih .
Rok narození: 1987
Překlady fanfiction z angličtiny od: 2007
Autorský seminář: 2009-2011 na VOŠ Herecká, dramatická umění a moderování
Korektury od: 2014 – Kimberley Jackson
Recenze knih od: 2016 – pravidelná spolupráce s nakladatelstvími Baronet, Jota, Omega, MOBA, knihkupectvím Knihy Dobrovský, e-shopem Megaknihy.cz a Československou bibliografickou databází CBDB.cz - Přehled knižních novinek, všechny nové knihy
Redaktor serveru Chrudimka.cz od: srpen 2016
*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Penname: Channach
Real Name: Hana Láryšová
Facebook page, Twitter, Goodreads pages.
Year of Birth: 1987
Translating English fanfiction since: 2007
Writing Training: 2009-2011 at VOŠ Herecká
Editing since: 2014 – Kimberley Jackson
Book reviews since: 2016 – permanent cooperation with publishing houses Baronet, Jota, Omega, Moba, Knihy Dobrovský and Megaknihy.cz
Writer for Chrudimka.cz since August 2016
  • Recenze

Erin Watt – Prokletý princ

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová. To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama. Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí. Možná má pravdu. Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.

Chrudimka.cz

Seznam mých recenzí pro server Chrudimka.cz naleznete zde. Aktualizováno týdně.

Leigh Burdugo - GRIŠA: Světlo a stíny

Winston Graham - Demelza Poldark

Amanda Quick - Eclipse Bay

Kate A. Boorman - Temná tání

Siri Pettersen - Ódinovo dítě

Sarah J. Maasová - Skleněný trůn

Právě čtu:

Právě čtu:    
goodreads.com

2017 Reading Challenge

Hana has read 0 books toward her goal of 65 books.
hide
  • Translations
  • Editor

Práh

Té noci, kdy svět málem skončil, se něco stalo. Následujícího rána během porady s Bra’tacem a Teal’cem díky tomu vypadali Samantha Carterová a Jack O’Neill až moc spokojeně.

Zdravím!

Pro zasílání novinek a recenzí, zapište prosím svůj e-mail.

Děkuji! :-)