Můj úkol byl splněn, a tak jsem se otočila zpátky ke své sambuce. No dobře, vím, že do ní přidávají potravinářská barviva, aby byla černá. Je mi to fuk. Je to sexy. A přísahám, že černý likér prostě chutná líp.

© Jiří Miňovský – ARBE

Vydalo nakladatelství: Edice Knihy Omega

Datum vydání: 5. 12. 2017

Překlad: Markéta Jansová

Odpovědná redaktorka: Hana Láryšová

ISBN: 978-80-7390-694-8

Počet stran: 344

Oblíbeného prodejce ojetých automobilů z Trentonu v New Jersey Jimmy Poletti přistihli, jak ve svém autobazaru prodává mnohem víc než jen auta z druhé ruky. Byl však propuštěn na kauci a v den, kdy se měl dostavit k slyšení, se neobjevil. A právě proto nastupuje na scénu lovkyně odměn Stephanie Plum, aby ho vypátrala a přivedla zpět. Ukáže se, že prakticky všechny stopy vedou do slepé uličky, která je vydlážděná mrtvými těly obětí. Dokonce ani Joe Morelli, nejlepší polda ve městě, není schopen přijít na kloub tomu, kde se podezřelý vrah skrývá.
Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Stephanie tedy musí udělat něco, do čeho se jí ale vůbec nechce: ochránit bývalého člena nemocniční ochranky Randyho Briggse. Ten si totiž namastil kapsu coby Polettiho účetní a zná tak všechna špinavá tajemství svého bývalého šéfa. Nyní se však Briggs ocitá na Polettiho seznamu lidí, kterých je třeba se zbavit.
Knihu zakoupíte přímo u nakladatele na tomto odkazu.