Moji milí čtenáři,

je 1. prosince, pomalu se rok s rokem schází. Ať chceme nebo ne, začínáme bilancovat a dostávat se do nostalgické nálady.

Já bych to ještě nehrotila a připravila jsem si pro vás rozptýlení, jako vánoční dárek. Zasoutěžíme si. 🙂 Chystám se na to už od května, mám téměř infarktový pulz a bojím se, že udělám něco blbě. Nikdy nezapomeneme svoje poprvé, že? 🙂

 giveaway

V rámci předvánočního úklidu a nálady jsem se rozhodla udělat tři z vás šťastnými. Budeme hrát o 4 knihy a to následujícím způsobem:

  • Soutěž bude probíhat 1. – 14. prosince 2016. Výherci budou zveřejněni a kontaktováni 15. prosince a knihy jim budou zaslány co nejdříve, aby měli během Vánoc co číst. Výherci budou zveřejněni jak v samostatném článku, a pokud všechno dobře zvládnu, dostanou také upozornění mailem. Losovat bude internet. Nevěřím, že by mi dcerka papírky vytažené z klobouku ještě někdy vrátila.
  • Jedná se o soutěž pro pravidelné čtenáře (stávající i nové), tedy takové, kteří vyplní (již vyplnili) svůj e-mail pro odběr novinek. Tabulka se objevuje týdně a na novém zařízení pokaždé.
  • Losovat se bude z odpovědí (komentářů zde pod příspěvkem) na otázku: „Která kniha se vám v roce 2016 líbila nejvíce, popřípadě vás nejvíce zasáhla?“ Nemusí se jednat o novinku. Pokud někomu nepůjde komentovat, může mne kontaktovat na mailu channach.beta@gmail.com, nebo na Facebooku či Twitteru a domluvíme náhradní postup.
  • Výherce si bude moct vybrat 2 knihy, druhý pak jednu a na třetího jedna kniha zbude. Takže sledujte své kontaktní (k)anály, abyste mi mohli dát co nejdříve vědět, jakou knihu si vyberete.

O co soutěžíme? O čtyři knihy: Robert Littell – Amatér, Kay Hooper – To chce zloděje, Julie Halpernová – Mateřská, ale určitě ne dovolená a Håkan Nesser – Münsterův případ. Snažila jsem se vybrat od každého něco – thriller, romantiku, legraci a detektivku. Snad si vyberete. Recenze a anotace najdete na blogu.

Pokud bude něco skřípat, předem se omlouvám, giveaway dělám poprvé a vychytávám si mouchy, aby bylo napříště vše perfektní. A teď už „já mávám, a vy púšťajte.“

 

„Která kniha se vám v roce 2016 líbila nejvíce, popřípadě vás nejvíce zasáhla?“