Pseudonym: Channach
Jméno a příjmení: Hana Láryšová
Stránka Channach na Facebooku, Twitteru, GoodreadsDatabázi knih .
Rok narození: 1987
Překlady fanfiction z angličtiny od: 2007
Autorský seminář: 2009-2011 na VOŠ Herecká
Korektury od: 2014 – Kimberley Jackson
Recenze knih od: 2016 – pravidelná spolupráce s nakladatelstvími Jota, Baronet, Knihy Omega, MOBA a e-shopy Megaknihy.cz a Knihy Dobrovský a Československou bibliografickou databází
Redaktor serveru Chrudimka.cz od: 2016

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Penname: Channach
Real Name: Hana Láryšová
Facebook page, Twitter, Goodreads pages.
Year of Birth: 1987
Translating English fanfiction since: 2007
Writing Training: 2009-2011 at VOŠ Herecká
Editing since: 2014 – Kimberley Jackson
Book reviews since: 2016 – working permanently with Jota, Baronet, Omega, MOBA, Knihy Dobrovský and Megaknihy.cz
Blogger for www.chrudimka.cz