LÁSKA PODLE HOLLYWOODU V JIŽANSKÉM MALOMĚSTĚ PLNÉM COCA-COLOVÝCH MILIARDÁŘŮ…

Překlad: Hana Láryšová

Vydalo nakladatelství: Mystery Press

Datum vydání: 3. 2. 2020

ISBN: 978-80-7588-167-0

Počet stran: 400

Vazba: Vázaná s přebalem

cc by Mystery Press/Jan Matoška

Cole Masten je herec, kterého opustila jeho superslavná manželka. Dokonalý hollywoodský manžel se tak stává nejžádanějším hollywoodským nezadaným mužem. Jde z jedné party a jedné postele do druhé a město Los Angeles se musí mít na pozoru.

Summer Jenkinsová je děvče z malého městečka Quincy ve státě Georgia. Summer umí dobře vařit, v posledním ročníku na střední ji zvolili za nejkamarádštější holku školy, ale pak přišlo fiasko se svatbou…

Tihle dva pocházejí ze dvou naprosto odlišných světů a jejich životy se nikdy neměly protnout. Pak si Cole přečte knihu o městečku, v němž žijí šťastlivci, kteří vydělali jmění na akciích Coca-Coly. O šest měsíců později už vystupuje ze soukromého tryskáče na prašném letišti v Quincy a spolu s ním přichází i Hollywood a jeho hříchy.

Summer od začátku ví, že s Colem budou jen problémy. Jak pro jejich město, tak i pro ni samotnou. Protože ne všechny protiklady by se měly přitahovat…

 

Na druhou stranu jsem ale uměla uvařit masové knedlíčky a přivést se k orgasmu během pěti minut. Ne zároveň, samozřejmě. Tak talentovaná jsem zase nebyla.”
Můžete zakoupit v nakladatelství Mystery Press na tomto odkazu.